aktualności

ZetaDisplay dostarczy DS do sieci kawiarni

Szwedzka firma ZetaDisplay podpisała umowę, na mocy której dostarczy platformę mediową Digital Signage do sieci kawiarni Arnolds Bakery & Coffee Shop. Arnolds Coffee Shop to

Szwedzka firma ZetaDisplay podpisała umowę, na mocy której dostarczy platformę mediową Digital Signage do sieci kawiarni Arnolds Bakery & Coffee Shop.

Arnolds Coffee Shop to jedna z najbardziej znanych sieci kawiarni w Finlandii. Została uznana za najlepszą fińską sieć franczyzową przez Finnish Franchising Association. Obecnie w sieci jest 35 lokali. Platforma mediowa ZetaDisplay zastapi tradycyjne plakaty reklamowe cyfrowymi wyświetlaczami, co pomoże wzmocnić komunikację z klientami. ZetaDisplay szacuje, że wartość sprzedaży przekroczy milion koron szwedzkich.

Dzięki naszej platformie, kawiarnie Arnolds będą mogły zawsze dostarczać swoim klientom aktualnych informacji. Oferta może zostać zaktualizowana w ciągu kilku minut i rozesłana do całej sieci lub do poszczególnych lokali ? mówi Leif Liljebrunn, prezes ZetaDisplay.

Źródło: Digital Signage Today

http://www.4press.pl/index.php?p=12260

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy