aktualności

ZetaDisplay dostarczy DS do sieci kawiarni

ZetaDisplay dostarczy DS do sieci kawiarni
Szwedzka firma ZetaDisplay podpisała umowę, na mocy której dostarczy platformę mediową Digital Signage do sieci kawiarni Arnolds Bakery & Coffee Shop. Arnolds Coffee Shop to

Szwedzka firma ZetaDisplay podpisała umowę, na mocy której dostarczy platformę mediową Digital Signage do sieci kawiarni Arnolds Bakery & Coffee Shop.

Arnolds Coffee Shop to jedna z najbardziej znanych sieci kawiarni w Finlandii. Została uznana za najlepszą fińską sieć franczyzową przez Finnish Franchising Association. Obecnie w sieci jest 35 lokali. Platforma mediowa ZetaDisplay zastapi tradycyjne plakaty reklamowe cyfrowymi wyświetlaczami, co pomoże wzmocnić komunikację z klientami. ZetaDisplay szacuje, że wartość sprzedaży przekroczy milion koron szwedzkich.

Dzięki naszej platformie, kawiarnie Arnolds będą mogły zawsze dostarczać swoim klientom aktualnych informacji. Oferta może zostać zaktualizowana w ciągu kilku minut i rozesłana do całej sieci lub do poszczególnych lokali ? mówi Leif Liljebrunn, prezes ZetaDisplay.

Źródło: Digital Signage Today

http://www.4press.pl/index.php?p=12260

A to już wiesz?  Matrox wprowadza aplikację MuraControl dla iPada

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy