aktualności

NEC Display Solutions wprowadza na rynek monitor MultiSync EX201W – kolejny model z podświetleniem LED i obudową super slim

NEC Display Solutions wprowadza na rynek monitor MultiSync EX201W – kolejny model z podświetleniem LED i obudową super slim

Data wprowadzenia informacji: 2011-09-07

NEC Display Solutions rozszerza swoją ofertę monitorów z serii Office Cool o model MultiSync? EX201W, wyróżniający się wyjątkowo płytką obudową, kompaktowymi rozmiarami i niewielką wagą, przez co idealnie wkomponuje się w nowoczesne środowisko biurowe.

Obecnie w korporacjach stawia się na elastyczność i rozwiązania pro-ekologiczne które to wymogi doskonale spełniają monitory z linii Office Cool, w tym nowy EX201W. Ergonomia, uniwersalność oraz wyjątkowy design sprawiają, że monitor idealnie nadaje się do recepcji oraz niewielkich sal konferencyjnych.

Wysokość ekranu EX201W może być regulowana w zakresie 110 mm. Dodatkowo monitor może pracować w orientacji poziomej i pionowej oraz pozwala na obrót i regulację Tilt i Swivel. Monitor posiada zintegrowany uchwyt oraz dotykowe klawisze nawigacyjne. Opcjonalnie. będzie można dokupić torbę do przenoszenia i podstawkę photo frame, co jeszcze bardziej rozszerza możliwość wykorzystania monitorów Office Cool w nowoczesnej przestrzeni biurowej.

20-calowy panoramiczny panel TN TFT z podświetleniem LED daje wysoką jakość obrazu, zapewniając jednocześnie minimalne zużycie energii. Przy jego produkcji nie stosowano rtęci. Zgodnie z filozofią NEC ?Green Vision?, seria MultiSync? EX to mniejsza ilość materiałów użytych podczas produkcji, mniejsza ilość szkodliwych substancji oraz zminimalizowanie kosztów transportu.

MultiSync? EX201W posiada zintegrowane funkcje, takie jak: czujnik obecności użytkownika przed ekranem automatycznie redukujący zużycie energii, gdy użytkownik oddali się od monitora. Czujnik natężenia oświetlenia otoczenia automatycznie dostosowuje jasność monitora do warunków panujących w pomieszczeniu. Kolejny sensor dostosowuje jasność obrazu, w zależności od kontentu, który jest wyświetlany na ekranie.

EX201W dysponuje natywną rozdzielczością 1600×900 pikseli, kontrastem dynamicznym 25000:1 (standardowo 1000:1) oraz jasnością 250cd/m2.Swodoba wyboru złączy jest zapewniona dzięki portom DisplayPort oraz DVI-I.

„Kompaktowy MultiSync? EX201W został stworzony, aby spełnić różnorodne wymagania użytkowników, czy to pełniąc rolę podstawowego monitora czy też inną”. ? powiedziała Birgit Sommerer, Product Line Manager for Commercial Displays w NEC Display Solutions Europe – „Przewidujemy, że nasi klienci będą zabierać EX201W na spotkania, używać ich z opcjonalną podstawką photo frame, przez co uzyskają rozwiązanie Digital Signage na niewielką skalę. Wyjątkowe możliwości, jakie daje ten produkt są nieporównywalne do innych.”

Dostępność i gwarancja
EX201W jest już dostępny na rynku w sugerowanej cenie detalicznej netto 789 zł. W zestawie posiada przewód zasilający, analogowy i cyfrowy kabel sygnałowy, sygnałowy kabel USB, instrukcję obsługi oraz sterowniki na płycie CD. Wszystkie monitory NEC Display Solutions objęte są standardową, trzyletnią gwarancją (obejmującą również mechanizm podświetlenia matrycy) realizowaną w wygodnym dla użytkownika systemie door-to-door.

Przydatne linki:
– Wideo prezentujące serię Office Cool
– Zdjęcia produktów z linii Office Cool

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA, podzielonym na pięć regionów sprzedaży: Europę Północną, Europę Zachodnią i Południową, Europę Środkową, Wspólnotę Niepodległych Państw wraz z Rosją oraz Europę Wschodnią i Południowo-Wschodnią wraz z Bliskim Wschodem i Afryką. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Dyrektorem zarządzającym europejskiej centrali jest Bernd Eberhardt.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.pl

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze i LinkedIn.

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowana technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com

Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. ? 2011 NEC Corporation.

Źródło: NEC Display Solutions

http://www.4press.pl/index.php?p=12271

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy