Nowy odtwarzacz Gefen do wideo HD

Gefen wprowadza do swojej oferty nowy odtwarzacz HD Digital Signage Media Player (EXT-HD-DSMP). Urządzenie za atrakcyjną cenę oferuje podstawowe funkcje służące do odtwarzania oraz obsługę Full HD 1080p. Wyposażono je w wyjścia: HDMI, komponent, kompozytowe oraz S-video.

Nowy system zarządzania treścią (CMS) umożliwia zarządzanie kontentem poprzez sieć z dowolnego komputera. Kontent może być przesyłany do playera za pomocą FTP lub odtwarzany automatycznie na podstawie określonego harmonogramu. Podobnie jak pozostałe rozwiązania Digital Signage firmy Gefen, także odtwarzacz jest wyposażony w oprogramowanie. Intuicyjnym katalogiem i strukturą plików można zarządzać za pomocą dowolnego edytora tekstu.

Odtwarzacz posiada dwa porty USB 2.0, które umożliwiają podłączenie przenośnej pamięci flash USB lub zewnętrznego dysku twardego. Do zestawu dołączono pendrive?a, więc player jest gotowy do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka. Zintegrowane uchwyty montażowe oraz niewielkie rozmiary pozwalają na przymocowanie odtwarzacza za wyświetlaczem w taki sposób, że pozostaje on całkowicie niewidoczny.

http://www.4press.pl/index.php?p=12296

Related posts

Top