Wiadomości Branżowe

Spoty Samsung Galaxy A na NAB Show w Las Vegas

Kampania Moc piękna. Piękna moc, wprowadzająca na rynek smartfony Samsung GALAXY A, została wyróżniona przez firmę Arri - największego producenta sprzętu filmowego na świecie. Polska produkcja została zaprezentowana przez firmę na targach NAB Show w Las Vegas. Arri to firma z prawie 100-letnim doświadczeniem w produkcji najwyższej jakości sprzętu filmowego. Jej przedstawiciele

Kampania Moc piękna. Piękna moc, wprowadzająca na rynek smartfony Samsung GALAXY A, została wyróżniona przez firmę Arri - największego producenta sprzętu filmowego na świecie. Polska produkcja została zaprezentowana przez firmę na targach NAB Show w Las Vegas.

Arri to firma z prawie 100-letnim doświadczeniem w produkcji najwyższej jakości sprzętu filmowego. Jej przedstawiciele docenili prawdziwą moc i piękno spotu zrealizowanego przez Samsung Polska do kampanii smartfonów Samsung Galaxy A.

Reklama została doceniona przez niemiecki koncern i znalazła się w showreelu firmy, wśród najgłośniejszych produkcji 2015 roku. Spoty promocyjne filmów Kingsman, The Avengers, Szybscy i Wściekli 7 czy reklamy Yves Saint Laurent to naprawdę doborowe towarzystwo, w którym znalazła się polska produkcja.

Warto podkreślić fakt, że nowy showreel firmy Arri miał swoją oficjalną premierę podczas tegorocznej edycji NAB Show, czyli największych na świecie targów poświęconych produkcji i emisji treści video. Targi NAB Show odbywają się co roku w Las Vegas i przyciągają najważniejszych przedstawicieli branży filmowej i telewizyjnej.

Spot firmy Samsung wyreżyserował Francuz, Camille?a Marrotte. Został nakręcony kamerą Alexa z obiektywami Hawk V-lite Anamorphics. Zdjęcia realizował Jane-Marie Delorme. Za koncept kreatywny i realizację odpowiadała agencja Leo Burnett Warszawa. Produkcją zajmował się dom produkcyjny CutCut.

Showreel: https://vimeo.com/125455674

Reklamy Samsung Galaxy A:

https://www.youtube.com/watch?v=XO81a5x5yOY

https://www.youtube.com/watch?v=Wh7bVHqbBaQ

Samsung Galaxy A ? making of: https://www.youtube.com/watch?v=CPzlkdEFLAw

 

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy