Wiadomości Branżowe

Wakacyjne imprezy – zadbaj o dobry klimat

Wreszcie nadszedł tak długo wyczekiwany przez wszystkich czas. Ciepłe letnie wieczory, spotkania ze znajomymi i imprezy na świeżym powietrzu. Wakacje to idealny moment na nadrobienie zaległości w kontaktach towarzyskich, dlatego to właśnie teraz organizujemy najwięcej imprez. Ogrody i działki za miastem to nasze ulubione miejsca na wakacyjne przyjęcia. W takim otoczeniu napotykamy jednak na pewien problem - jak
Teaser

Wreszcie nadszedł tak długo wyczekiwany przez wszystkich czas. Ciepłe letnie wieczory, spotkania ze znajomymi i imprezy na świeżym powietrzu. Wakacje to idealny moment na nadrobienie zaległości w kontaktach towarzyskich, dlatego to właśnie teraz organizujemy najwięcej imprez. Ogrody i działki za miastem to nasze ulubione miejsca na wakacyjne przyjęcia. W takim otoczeniu napotykamy jednak na pewien problem - jak zapewnić najlepszy podkład muzyczny dla naszej imprezy?

Świetna impreza nie może odbyć się bez dobrej muzyki. Często jednak zapewnienie odpowiedniego nagłośnienia sprawia niemałe problemy. Głośniki mają krótkie kable, często są niewielkie, więc dźwięk drażni ucho, a instalacja sprzętu w odpowiednim miejscu zajmuje całe wieki.

Szukamy więc rozwiązań lepszych od zwyczajnych głośników. Jednym z takich rozwiązań jest Samsung Multiroom. Jest to bezprzewodowy system, który komponujemy wedle naszych potrzeb. Dzięki aplikacji na smartfona możemy sprawnie zarządzać całym systemem, w którego skład może wchodzić nawet 10 głośników. Ponadto, istnieje także możliwość podłączenia w ramach systemu Multiroom również kina domowego lub soundbara firmy Samsung, co daje jeszcze więcej możliwości. Możemy więc dostosować sprzęt tak, aby w każdym pomieszczeniu naszego domu słychać było inną muzykę. Uzyskamy tym samym efekt, jaki oferują najlepsze kluby - podczas gdy w salonie trwać będzie impreza disco, w ogrodzie nasi goście bawić się będą w rytmach największych hitów pop.

Dodatkowo, nie trzeba się martwić o odpowiednią głośność - dzięki Multiroom możemy się poczuć nawet jak na koncercie. Jedyne o czym trzeba wcześniej pomyśleć to komfort naszych sąsiadów.  Czasem nieuniknione będzie więc zorganizowanie przyjęcia w bardziej kameralnej scenerii, np. na ustronnej działce daleko za miastem. A co  z muzyką? Nic prostszego! Wystarczy tylko zadbać o podłączenie do prądu i zabrać z domu głośniki wchodzące w skład systemu Multiroom. Dzięki zainstalowanemu w sprzęcie modułowi Bluetooth, muzyką sterujemy z poziomu smartfona. Oznacza to, że aby zmienić piosenkę nie musimy nawet na chwilę opuszczać parkietu.

A to już wiesz?  AT&T i Ericsson ogłaszają porozumienie dotyczące inteligentnych samochodów

Często też mamy problem z zapakowaniem naszego sprzętu muzycznego. Dwa połączone ze sobą głośniki i odtwarzacz zajmują wiele miejsca. W przypadku systemu Multiroom wszystko czego potrzebujemy jest w jednym miejscu. Wystarczy już jeden głośnik oraz smartfon aby stworzyć dobry imprezowy klimat.

W zależności czy urządzamy imprezę w domu, czy wyruszamy na wakacje lub działkę, zawsze potrzebujemy muzyki aby się dobrze bawić. Teraz, przy pomocy bezprzewodowego systemu audio Samsung, możemy uświetnić każdą imprezę.  Dzięki takiemu sprzętowi, każdy może poczuć się jak prawdziwy DJ. 


dostarczył infoWire.pl
Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy