aktualności

emporiaELEGANCE – wygoda i styl

emporiaELEGANCE – wygoda i styl
Na polskim rynku pojawi się nowy, stylowy model emporiaELEGANCE – dostępny w ofercie czterech głównych operatorów już od lipca.

EmporiaELEGANCE to idealny produkt dla ludzi cieszących się życiem – z jednej strony szykowny i stylowy, z drugiej wyjątkowo prosty w obsłudze. Telefon ten jest przeznaczony dla dojrzałych konsumentów o ukształtowanym guście, ceniących eleganckie i estetyczne przedmioty. Nowy model emporia odzwierciedla współczesne trendy wzornictwa. ? Prosta w użyciu technika w eleganckiej oprawie to przedmiot pożądania ludzi w różnym wieku ? mówi Grzegorz Możdżyński, Dyrektor Generalny Emporia Telecom.

Prosta i przejrzysta funkcjonalność emporiaELEGANCE czyni instrukcję obsługi zbędną. Dostęp do menu zapewniają boczne przyciski, dzięki którym szybko i łatwo można skorzystać z najważniejszych funkcji, takich jak SMS czy budzik. Podobnie jak inne modele tej marki, również emporiaELEGANCE ma duże, łatwo wyczuwalne klawisze, szeroki wyświetlacz z czytelnymi literami i donośny głośnik, który jest przystosowany do pracy np. z aparatami słuchowymi. emporiaELEGANCE to pierwszy z rodziny emporia telefon posiadający kolorowy wyświetlacz OLED (organiczne diody elektroluminescencyjne), który cechuje duża jasność przy mocnym kontraście, dzięki czemu wyświetlana treść jest czytelna bez potrzeby korzystania z okularów.

Stylowa, wykonana z najwyższej jakości materiałów emporiaELEGANCE (obudowę wzbogacono o elementy z polerowanej stali) będzie dostępna w Polsce w ofercie czterech głównych operatorów sieci komórkowych, tj. Plus, Era, Play i Orange. Sugerowana cena detaliczna emporiaELEGANCE bez abonamentu to około 470 zł.

OPIS PRODUKTU

emporiaELEGANCE

CzęstotliwośćGSM 900/1800
Wyświetlacz1,8 cala, 160 x 128 pikseli
Kolorowy wyświetlacz OLED
Najważniejsze cechyElegancja
Łatwa obsługa
Transmisja danychTekst, głos
BateriaCzas gotowości: 250 godzin
Czas rozmów: 3 godziny
DźwiękDonośny głośnik
Dostosowany do pracy
z aparatami słuchowymi
Wymiary 106 x 50 x 17 mm
AkcesoriaŁadowarka samochodowa
Skórzany futerał
Ładowarka biurkowa
z głośnikiem

Informacje o firmie emporia:
Emporia Telecom to założona w 1991 roku prywatna firma, która opracowuje, produkuje i sprzedaje telefony komórkowe dla konsumentów w wieku 60 lat i powyżej. Emporia Telecom jest synonimem prostej komunikacji bez barier. Zamiast natłoku funkcji klienci zyskują łatwiejsze kontakty z bliskimi. Dział badań i rozwoju emporia, zatrudniający jedną trzecią ze 100-osobowego personelu firmy, wykorzystuje technologię do uproszczenia skomplikowanych procesów, aby komunikacja była przystępna dla każdego. Wszystko to wyłącznie po to, by zaspokoić potrzeby pokolenia seniorów. Emporia Telecom, austriacka firma z siedzibą w Linz, to globalny lider rynkowy i technologiczny w segmencie telefonów komórkowych dla starszych osób. Produkty emporia dostępne są już w 22 krajach.
Kontakt dla mediów

http://www.pressoffice.pl/telekom,t947291729?more=2053545674

hastagi na stronie:

#emporia elegance instrukcja pdf #emporia elegance instrukcja obsługi pdf

Similar Posts