Wiadomości Branżowe

Siemens Enterprise Communications wyróżniony przez IBM

Na tegorocznej Gali Partnerów Handlowych IBMKickOFF2012 Siemens Enterprise Communications otrzymał nagrodę Partner Roku 2012 w kategorii Największy wzrost sprzedaży wolumenowej IBM System X.Firma Siemens Enterprise Communications znalazła się

Na tegorocznej Gali Partnerów Handlowych IBMKickOFF2012 Siemens Enterprise Communications otrzymał nagrodę Partner Roku 2012 w kategorii Największy wzrost sprzedaży wolumenowej IBM System X.

Firma Siemens Enterprise Communications znalazła się w gronie wyróżnionych przez IBM Partnerów Handlowych i otrzymała statuetkę ?Partner Roku 2012? za najlepszy wynik sprzedaży rozwiązań IBM System X, którą odebrał Paweł Podwysocki ? prezes zarządu Siemens Enterprise Communications Sp. z o.o. Nagrody wręczone zostały podczas Gali Partnerów Handlowych IBM KickOff 2012, która odbyła się 29 marca br. w Warszawie na Stadionie Legii, przy ul. Łazienkowskiej 3. IBM przyznał wybranym partnerom nagrody za szczególne osiągnięcia w roku finansowym 2011.

- Z IBM współpracujemy już od sześciu lat. Rozwiązania IBM, a w szczególności rozwiązania DataCenter stanowią doskonałe uzupełnienie naszego portfolio. ­ mówi Paweł Podwysocki, prezes zarządu, Siemens Enterprise Communications Sp z o.o. ? Cieszymy się, że dotychczasowe partnerstwo zaowocowało tak dobrymi wynikami i liczymy, że w przyszłym roku uda się nam powtórzyć sukces. Szczególnie, że w ostatnich tygodniach podpisaliśmy również umowę ASL, dzięki której możemy oferować oprogramowanie IBM Tivoli razem z naszymi produktami i usługami OpenScape w modelu Cloud Computing.

Spółka Siemens Enterprise Communications posiada status IBM Advanced Business Partner.

***

Siemens Enterprise Communications Sp. z o.o. jest jednym z najważniejszych na świecie dostawców rozwiązań umożliwiających efektywną komunikację. Firma doradza przedsiębiorstwom i dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie Unified Communications - czyli integracji wszystkich kanałów komunikacji w firmie, w najbardziej korzystny sposób (m.in. usług głosowych, wideokonferencji, czatów, kanałów social media). Więcej informacji: www.siemens-enterprise.com.

Siemens Enterprise Communications Sp. z o.o. jest licencjonowanym znakiem towarowym Siemens AG

A to już wiesz?  Zmiany w nowoczesnej komunikacji w 2013 r.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy