Wiadomości Branżowe

Polacy pobili rekord w zmianie koloru auta!

Polacy pobili rekord w zmianie koloru auta!
Mniej niż 24 minuty potrzebował sześcioosobowy zespół z programu 3M Endorsed Vehicle Graphics Installer by całkowicie zmienić kolor luksusowego Audi A6. Do bicia rekordu świata podczas tegorocznych targów Dub It w Kielcach wykorzystano folię 3M™ 1080.  Standardowa aplikacja folii i zmiana koloru auta może potrwać od kilku godzin do nawet kilku dni. Ekipa pod wodzą RR Customs postanowiła dokonać zmiany czarnego Audi A6 na niebieski metallic w mniej niż 30 minut, przy wykorzystaniu wyjątkowo łatwej w aplikacji folii 3M™ 1080. Oficjalne bicie rekordu odbyło się podczas kieleckich targów Dub It.- Byliśmy podzieleni na 3 dwuosobowe zespoły, z których każda zajmowała się inną częścią auta. Pracowaliśmy jak w transie, nie patrząc na zegar odliczający czas, ani tym bardziej nie słysząc wrzawy publiczności. Zdenerwowanie towarzyszyło nam do samego końca. W pewnym momencie zauważyłem, że jeden z teamów skończył przed czasem oklejanie folią swojej części i zaczął pomagać mojemu zespołowi. Wiedzieliśmy, że zyskujemy dodatkowe sekundy i
Teaser

Mniej niż 24 minuty potrzebował sześcioosobowy zespół z programu 3M Endorsed Vehicle Graphics Installer by całkowicie zmienić kolor luksusowego Audi A6. Do bicia rekordu świata podczas tegorocznych targów Dub It w Kielcach wykorzystano folię 3M? 1080.

 

Standardowa aplikacja folii i zmiana koloru auta może potrwać od kilku godzin do nawet kilku dni. Ekipa pod wodzą RR Customs postanowiła dokonać zmiany czarnego Audi A6 na niebieski metallic w mniej niż 30 minut, przy wykorzystaniu wyjątkowo łatwej w aplikacji folii 3M? 1080. Oficjalne bicie rekordu odbyło się podczas kieleckich targów Dub It.

- Byliśmy podzieleni na 3 dwuosobowe zespoły, z których każda zajmowała się inną częścią auta. Pracowaliśmy jak w transie, nie patrząc na zegar odliczający czas, ani tym bardziej nie słysząc wrzawy publiczności. Zdenerwowanie towarzyszyło nam do samego końca. W pewnym momencie zauważyłem, że jeden z teamów skończył przed czasem oklejanie folią swojej części i zaczął pomagać mojemu zespołowi. Wiedzieliśmy, że zyskujemy dodatkowe sekundy i wynik może być naprawdę imponujący ? powiedział Rafał Mierzwa z firmy RR Customs.

Ostatecznie ekipa z programu 3M Endorsed Vehicle Graphics Installer uzyskała wynik 23 minuty i 57 sekund, poprawiając wcześniejszy rezultat o ponad 6 minut! Nowymi rekordzistami świata zostali: Rafał Żmuda i Rafał Mierzwa (RR Customs), Dariusz Rajman i Grzegorz Czarnecki (Datexa), Krystian Czyż z firmy Graffit oraz Marcin Paszkiewicz z firmy www.zmianakoloruauta.pl

- Przede wszystkim bardzo się cieszę i jestem dumny z całej ekipy. Spotkały się cztery różne firmy, niepracujące ze sobą na co dzień, ale wspólnie czujące tą samą pasję i miłość do tunningu. Pokazaliśmy to podczas sobotniego bicia rekordu, a o naszym sukcesie zadecydowały trzy czynniki. Przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w branży, bardzo dobra współpraca, ale także zastosowanie folii 3M, dzięki której aplikowanie nowego koloru przebiegło bardzo sprawnie i bezproblemowo. Możliwości tego produktu są ogromne! ? podsumował Marcin Paszkiewicz z firmy www.zmianakoloruauta.pl

A to już wiesz?  Jakie są zalety budowy domów w technologii szkieletowej drewnianej?

 Rekordziści podkreślają jednak, że nie jest to ich ostatnie słowo i ustanowiony nowy rekord świata może już niedługo znów zostać pobity. 

- Myślę, że są możliwości do tego, żeby osiągnąć jeszcze lepszy czas. Jest to kwestia zgrania, współpracy całego zespołu oraz przede wszystkim dobrego sprzętu i użytej folii ? powiedział Marcin Paszkiewicz. - Na pewno niedługo będziemy chcieli jeszcze poprawić wynik i spróbować zejść poniżej 20 minut ? dodał Rafał Mierzwa z RR Customs.

 Partnerami bicia rekordu świata były firmy RR Customs, Romulus ? dystrybutor folii 3M, a także salon samochodowy Audi Marszałek z Częstochowy, który udostępnił auto do tunningu.


dostarczył infoWire.pl
Źródło 3M Poland. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy