Wiadomości Branżowe

JAKOŚĆ ROKU 2015 dla PCO S.A. – potwierdzenie ubiegłorocznego Złota

W dniu 23 marca 2015 roku na Gali JAKOŚĆ ROKU, PCO S.A. otrzymało statuetkę JAKOŚĆ ROKU ZŁOTO za Zminiaturyzowane Gogle Noktowizyjne PNL-2AD/M „SZPAK”.PNL-2AD/M „SZPAK” posiadają czarno-biały system wyświetlania, co gwarantuje wyższą rozróżnialność szczegółów o 20% od klasycznej noktowizji. Posiadają uniwersalne mocowanie, przystosowane do montażu na

W dniu 23 marca 2015 roku na Gali JAKOŚĆ ROKU, PCO S.A. otrzymało statuetkę JAKOŚĆ ROKU ZŁOTO za Zminiaturyzowane Gogle Noktowizyjne PNL-2AD/M ?SZPAK?.

PNL-2AD/M ?SZPAK? posiadają czarno-biały system wyświetlania, co gwarantuje wyższą rozróżnialność szczegółów o 20% od klasycznej noktowizji. Posiadają uniwersalne mocowanie, przystosowane do montażu na każdym typie hełmu dla wojsk lądowych. Wbudowany oświetlacz podczerwieni umożliwia widzenie w warunkach absolutnej ciemności. Posiadają dwa źródła zasilania: w zestawie gogli oraz pojemnik mocowany z tyłu hełmu. Przyznane wyróżnienie dla gogli noktowizyjnych PNL-2AD/M ?SZPAK? potwierdza najwyższą jakość i innowacyjność dla wyrobu stworzonego i produkowanego przez PCO S.A.

Statuetki JAKOŚĆ ROKU otrzymują firmy, które w swojej działalności odznaczają się projakościowym podejściem do prowadzenia działalności i zarządzania.

Gala z uroczystym wręczeniem nagród odbyła się w ramach I Europejskiego Kongresu Jakości pod hasłem przewodnim ?JAKOŚĆ. Nowa perspektywa?.

Organizatorem konkursu JAKOŚĆ ROKU 2015 jest Fundacja Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych. JAKOŚĆ ROKU to największy w Polsce konkurs promujący jakość, organizowany od 2005 roku.

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło PCO S.A. Dostarczył
A to już wiesz?  Siemens Enterprise Communications wspiera Orange Labs Poland w rozwoju technologii Telco 2.0

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy