Wiadomości Branżowe

mBank znów najlepszy: nagrodzone lekkie placówki i aplikacja mobilna

mBank po raz kolejny został doceniony na forum międzynarodowym, otrzymując tytuł „Best of Show” na tegorocznej edycji konferencji Finovate, za projekt nowoczesnych lekkich placówek bankowych. Uznanie odbiorców znalazła także aplikacja mobilna banku, nagrodzona na gali Mobile Trend Awards 2014.  Konferencje z logo Finovate to jedne z najważniejszych na świecie i zarazem najciekawszych spotkań

mBank po raz kolejny został doceniony na forum międzynarodowym, otrzymując tytuł ?Best of Show? na tegorocznej edycji konferencji Finovate, za projekt nowoczesnych lekkich placówek bankowych. Uznanie odbiorców znalazła także aplikacja mobilna banku, nagrodzona na gali Mobile Trend Awards 2014. 

Konferencje z logo Finovate to jedne z najważniejszych na świecie i zarazem najciekawszych spotkań poświęconych przyszłości technologii w bankowości i finansach. Gromadzą one firmy i start-upy, a także dziennikarzy i blogerów z całego świata, stając się forum dyskusyjnym na temat kierunków rozwoju całego sektora finansowego. 

Tegoroczny występ mBanku na Finovate był już trzecim. W poprzednich edycjach bank również zdobywał nagrody: ?Best of Show? ?
w Londynie w 2013 r. za projekt mOKAZJI i szybkie przelewy, w Nowym Jorku za serwis transakcyjny i możliwość połączenia video
z konsultantem. W tym roku prezentacja mBanku i współpracującego z nim i3D otrzymała tytuł najlepszej innowacji za projekt lekkiej placówki i unikalne wykorzystanie w niej nowoczesnych technologii, m.in.: 

  • wielkoformatowej ściany, składającej się z ekranów z nieograniczoną liczbą punktów dotyku i innowacyjnym graficznym interfejsem,
  • wykorzystanie technologii wykrywania ruchu oraz rozpoznawania rysów twarzy w celu dynamicznego dopasowania treści prezentowanych na ekranach,
  • narzędzi wspierających współpracę klienta z doradcą w placówce.  

Projekt lekkich ultra-nowoczesnych placówek bankowych umiejscowionych w centrach handlowych to część kompleksowego, kilkuletniego planu przebudowy sieci sprzedaży, polegającego na wyodrębnieniu z dotychczasowej struktury zaprojektowanych od nowa oddziałów oraz centrów doradczych. 

mBank doceniony został również na tegorocznej gali Mobile Trends Awards 2014, na której otrzymał nie tylko pierwszą nagrodę w kategorii najlepszej bankowości mobilnej, ale także został laureatem nagrody specjalnej, czyli wyróżnienia dla aplikacji, którą w całym głosowaniu najczęściej wybierali internauci. Konkurencja w tym plebiscycie obejmowała aplikacje bankowe, ale też te z sektora e-commerce, informacji czy video. Internauci uznali więc, że to mBank zaproponował najciekawsze rozwiązanie mobilne w 2014 roku.

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło Grupa mBank. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy