Wiadomości Branżowe

Suszarka do ubrań Samsung ? nowa jakość w dbaniu o odzież

Ubrania gotowe do nałożenia kilka chwil po wyjęciu z pralki ? to nie jedyne zalety korzystania z profesjonalnych urządzeń suszących. Dzięki nim odzież nie przesiąknie zapachem domu i łatwiej ją wyprasować. Najbardziej innowacyjne rozwiązania, takie jak suszarka Samsung DV90H8000HW posiadają technologię pompy ciepła, która gwarantuje wysoką energooszczędność oraz specjalne systemy zapewniające ochronę delikatnych tkanin.

Suszarka do ubrań to urządzenie, którego zalety dostrzega coraz więcej konsumentów, szczególnie z wieloosobowych rodzin. Największą korzyścią jej używania jest oszczędność czasu ? nie trzeba go tracić na rozwieszanie, ubrania wyciągnięte z urządzenia są praktycznie gotowe do noszenia. Innowacyjne rozwiązania takie jak Samsung DV90H8000HW posiadają technologię pompy ciepła. W suszarce z takim rozwiązaniem ogrzane powietrze ulega schłodzeniu, co powoduje usunięcie wilgoci. W ten sposób powstaje zamknięty obwód, w którym nie traci się ciepła - gwarantuje to wysoką energooszczędność i mniejsze rachunki za prąd.

Suszarka Samsung posiada specjalną konstrukcję bębna i zmniejszone otwory, dzięki czemu zapewniona jest ochrona ubrań podczas suszenia. W urządzeniu można więc też suszyć np. obuwie czy delikatne tkaniny. Rozwiązanie Samsung oferuje też wiele dodatkowych udogodnień, takich jak różne poziomy i programy (m. in. do szafy, do prasowania i delikatne).

Producent suszarki DV90H8000HW zadbał też o intuicyjność obsługi - wyświetlacz LED, w prosty i szybki sposób pozwala obsługiwać urządzenie i kontrolować jego pracę. Ciekawym rozwiązaniem jest tez system Smart Check - z pomocą smartfona umożliwia on wykrycie i zdiagnozowanie błędów, proponuje też łatwe rozwiązania.

Wygodę z korzystania zapewnia też wskaźnik zapełnienia pojemnika na wodę, funkcja światła wewnętrznego, kosz, blokada Child Lock oraz możliwość wykorzystania wody z urządzenia np. w żelazku.

Suszarka DV90H8000HW zaprojektowana jest zgodnie z najnowszymi trendami. Należy do linii Crystal Blue ? ma duże drzwi z podświetleniem i nowoczesny wyświetlacz LED. Jej design stylistycznie dopasowuje się do pralek Samsung z linii Crystal Blue, tworząc harmonijny i efektowny zestaw. 

Energooszczędność suszarki gwarantuje klasa A++.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy