aktualności

CBS Outdoor rozszerza sieć Urban Panels

CBS Outdoor podpisała umowę z Manufacturing Resources International (MRI), projektantem i producentem zewnętrznych wyświetlaczy Digital Signage. Kontrakt zakłada dostarczenie 110 dwustronnych ekranów, które zostaną umieszczone

CBS Outdoor podpisała umowę z Manufacturing Resources International (MRI), projektantem i producentem zewnętrznych wyświetlaczy Digital Signage. Kontrakt zakłada dostarczenie 110 dwustronnych ekranów, które zostaną umieszczone przy wejściach do najważniejszych stacji metra na Manhattanie. CBS Outdoor uruchomiła swoją sieć ?Urban Panels? kilka lat temu. Wtedy składała się w 40 jednostronnych ekranów LCD, zlokalizowanych w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Instalacja rozpocznie się w listopadzie br., a jej zakończenie przewidziano na pierwszą połowę 2012 roku. Metropolitan Transportation Authority, instytucja zarządzająca transportem publicznym w stanie Nowy Jork będzie mogła w przejąć kontrolę na panelami w sytuacjach zagrożenia oraz w przypadku konieczności wyświetlenia ważnych komunikatów.

W instalacji zostaną wykorzystane dwustronne 55-calowe ekrany BoldVu High-Bright z uniwersalnym mocowaniem. Zespół inżynierów MRI ściśle współpracował z CBS Outdoor w trakcie 12-miesięcznej fazy projektowania, aby dopasować projekt do specyficznych wymagań. Wyświetlacze BoldVu zapewniają luminancję 2000 nitów, co gwarantuje optymalną widoczność w pełnym słońcu. Ponadto dysponują autorskimi technologiami MRI, które przyczyniają sie do zmniejszenia zużycia energii i wydłużają żywotność ekranów.

http://www.4press.pl/index.php?p=12292

A to już wiesz?  Telefony HTC

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy