aktualności

SATIS w szwajcarskim centrum alarmowym

Euro-helpline AG – prywatne centrum alarmowe ze Szwajcarii będzie korzystało z oprogramowania opartego na systemie SATIS do lokalizacji i monitoringu GPS firmy SMT Software.

SMT Software, jako podwykonawca niemieckiej firmy CProjekt GmbH, dostarczy oprogramowanie dla prywatnego centrum alarmowego w Szwajcarii. Firma Euro-helpline AG oferuje swoim klientom kompleksowe wsparcie w czasie podróży samochodem i bazując na funkcjonalności systemu SATIS chce podnieść jakość świadczonych usług udoskonalając działania wewnętrznego działu obsługi klientów.

Konsultanci centrum alarmowego będą mieli do dyspozycji system CRM (system do zarządzania relacjami) zintegrowany z aplikacją SATIS, dzięki której będą mogli natychmiast zidentyfikować klienta oraz jego obecną lokalizację. Konsultant przez telefon będzie mógł powiadomić kierowcę o najbliższych warsztatach, punktach usługowych, możliwych rozwiązaniach zaistniałego problemu, a także wskazać najbliższą restaurację lub hotel.

SMT Software planuje zakończyć prace nad oprogramowaniem dla Euro-helpline na przełomie sierpnia i września 2010. Aplikacja będzie udostępniana klientowi w trybie abonamentowym. Na chwilę obecną umowa została podpisana na 12 miesięcy.

?Jesteśmy bardzo zadowoleni z kolejnego wdrożenia systemu SATIS. Nasza współpraca z CProjekt zaowocowała już wdrożeniami w Arabii Saudyjskiej dla Saudi Aramco oraz w Senegalu dla jednostki służb mundurowych – powiedział Szymon Pura, Członek Zarządu SMT Software S.A. – system dla centrum alarmowego Euro-helpline ze Szwajcarii jest naszym kolejnym i na pewno nie ostatnim wspólnym projektem.”

W zeszłym tygodniu spółka informowała o wygranym przetargu na wdrożenie oprogramowania wspierającego zarządzanie kampaniami marketingowymi dla firmy DS Networks, również opartego na modułach systemu SATIS, którego koszt oszacowano na ponad 300 tysięcy netto.

System SATIS, który został wprowadzony na rynek polski na początku tego roku, jest systemem informatycznym do lokalizacji, monitoringu GPS, zarządzania flotą pojazdów oraz wszystkimi procesami związanymi z transportem, logistyką, dystrybucją, a także pracą w terenie. SMT Software to innowacyjny software house, który projektuje i dostarcza aplikacje dla biznesu oraz świadczy usługi outsourcingu programistycznego.

http://media.netpr.pl/pr/165323/satis-w-szwajcarskim-centrum-alarmowym

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy