Wiadomości Branżowe

Cineman VOD w Samsung Smart TV

Teaser

Miłośnicy kina znajdą w repertuarze Cineman VOD wyjątkową kolekcję ponad 600 filmów ? najlepsze hollywoodzkie produkcje, kinowe hity i absolutne nowości. Ponad 200 filmów dostępnych jest w jakości HD.

Aplikacja Cineman VOD umożliwia korzystanie z ogromnej bazy filmów ?na żądanie?, które dotychczas nie były dostępne poprzez inne aplikacje w telewizorach Samsung Smart TV. Wśród tytułów oferowanych za pośrednictwem Cineman VOD znajdują się takie hity jak: wszystkie części kultowej ?Sagi Zmierzch? czy ?Niemożliwe?, poruszający thriller oparty na faktach z Naomi Watts i Ewanem McGregor?em oraz nagrodzona Oskarem ?Miłość? Michaela Haneke i najnowszy film Kathryn Bigelow ?Wróg numer jeden?.

?Zależy nam, aby w aplikacji Cineman VOD na Samsung Smart TV każdy znalazł coś dla siebie, stąd współpraca z firmą Gutek Film, której najnowsze premiery oraz duża część biblioteki będzie dostępna premierowo.? ? mówi Ewa Lipińska, Prezes Zarządu Cineman.

Unikalna jest nie tylko baza filmowa, ale i sposób korzystania z aplikacji. Użytkownicy Cineman VOD wybierać mogą pomiędzy zakupem pojedynczych filmów a zestawami miesięcznymi. Wyjątkową propozycją jest pakiet Premium HD Smart TV, który daje dostęp do całej bazy filmowej dostępnej za pośrednictwem aplikacji w tym do wszystkich premier i wszystkich filmów w jakości HD.

Aplikacja Cineman VOD dostępna jest w modelach Samsung Smart TV, Samsung Blu-ray oraz kinach domowych z Blu-ray z funkcją Smart TV z lat 2011-2013. Aby korzystać z bogatych zasobów aplikacji należy zarejestrować się i zaakceptować jej regulamin. Bezpłatny dostęp do filmów z kategorii CinemanFree ułatwia zapoznanie się z działaniem aplikacji.

Cineman Sp. z o.o. jest spółką córką Monolith Films, jednego z największych dystrybutorów filmowych w Polsce.

Spółka świadczy usługi ?wideo na żądanie? dla wiodących na polskim rynku kablowych i cyfrowych platform VOD

oraz od 2007 roku prowadzi Kino Internetowe www.cineman.pl

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. zajmuje pozycję światowego lidera w dziedzinie technologii. Liczne odkrycia i nowatorskie rozwiązania firmy rewolucjonizują świat nowych urządzeń i otwierają przed ludźmi na całym świecie nieznane dotąd możliwości. Spółka zatrudnia 236 000 pracowników w 79 krajach, a jej roczne obroty wynoszą 187,8 mld USD. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź nas na www.samsung.pl

 

 

 

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy