Wiadomości Branżowe

Unify prezentuje projekt Ansible ? swoje rozwiązania na nowy sposób pracy

W odpowiedzi na duże zainteresowanie rynku, Unify przyspiesza cały proces i tworzy Customer Advisory Council dla projektu Ansible.

Firma Unify ? dawniej Siemens Enterprise Communications ? ogłosiła szczegóły projektu Ansible: bezpiecznej i angażującej platformy komunikacji i współpracy, która po raz pierwszy zadebiutowała publicznie w czerwcu 2013 r. W odpowiedzi na duże zainteresowanie ze strony klientów, partnerów i współpracowników, firma Unify zapowiedziała przyspieszenie wprowadzenia projektu Ansible, tak aby klienci mogli przetestować produkt już w styczniu 2014 i był on szeroko dostępny w lipcu 2014.

Firma poinformowała również, że pierwsza wersja platformy będzie wspierać cztery kanały jednocześnie ? głos, wideo, tekst oraz zdalne udostępnianie ekranu. Pierwsza wersja platformy umożliwi użytkownikom przeniesienie wielokanałowych rozmów z jednego urządzenia na drugie za pomocą prostego gestu lub poprzez przesunięcie jej jednym ruchem. Usługa będzie dostępna w chmurze w modelu SaaS. Projekt Ansible będzie zaprojektowany tak, aby wspierać szeroki wachlarz istniejących rozwiązań, w tym wielokrotne nagradzany OpenScape, a także korporacyjne rozwiązania telefonii innych producentów, takich jak Cisco i Avaya.

Informacja o projekcie Ansible pojawiła się w związku z globalnym debiutem marki Unify oraz jej nową wizją biznesową, która ma skupiać się na przyszłości komunikacji.

?Chcemy wyznaczyć nowe standardy w komunikacji biznesowej, aby jeszcze lepiej wspierać działanie przedsiębiorstw naszych klientów?, mówi Hamid Akhavan, Prezes Unify. ?Oczekiwania od nowej generacji pracowników korporacyjnych wykraczają poza dzisiejsze rozwiązania i systemy. Nasi klienci, patrnerzy i wszyscy współpracownicy widzą wielki potencjał w projekcie Ansible i potencjale w nim drzemiącym. Dzięki niemu będziemy w stanie pomóc przedsiębiorstwom podnieść stopę zwrotu z inwestycji w nowe technologie. Projekt Ansible to zdecydowany krok z naszej strony, który znacznie poszerzy zakres naszych możliwości rynkowych. To może być uciążliwe z perspektywy naszych konkurentów,? dodał Akhavan.

Projekt Ansible został opracowany we współpracy z firmą frog?, światowym liderem w dziedzinie doradztwa strategii produktu i projektowania pomocą technologii, po dokładnych badaniach rynku i opinii klientów. Przy jego pomocy firmy na nowo zdefiniują sposób komunikacji i współpracy z osobami zatrudnionymi w ich strukturach. Platforma przygotowywana w projekcie pozwoli na połączenie całodziennego przepływu informacji z różnych źródeł w jedną, przejrzystą i spójną całość. Użytkownicy dostaną do swych rąk kompleksowe narzędzie, jednocześnie proste w nauczeniu i obsłudze, które przywróci radość do ich pracy. Nową platformę będzie można w prosty sposób zintegrować z procesami już istniejącymi w przedsiębiorstwie, dalej usprawniając jego działanie.

Projekt Ansible podważa tradycyjną metodologię projektowania nowych rozwiązań technologicznych, w których konieczna jest stała akceptacja i feedback klienta. Do monitorowania tych aspektów powstała specjalna komórka projektu Ansible, Zespół Doradztwa Klienta. Firma Unify poinformowała także, że zainteresowanie udziałem w beta-testach projektu Ansible przekroczyło wstępne założenia i zapotrzebowanie. To jeszcze jeden dowód na zapotrzebowanie na takie rozwiązanie ze strony klientów, patrnerów i potencjalnych współpracowników.

?Widzimy całkiem nową firmę ? zmodernizowaną i gotową do konkurowania z największymi graczami w branży? ? powiedział Zeus Kerravala, główny analityk w ZK Research. ?Unify ma wizję, markę, a teraz także projekt Ansible ? to wszystko umożliwia jej osiągnięcie jej celów. Projekt Ansible jest doskonałym przykładem tego, jak powinna działać komunikacja biznesowa oraz jak powinna odpowiadać na oczekiwania użytkowników. Z pewnością na nowo zdefiniuje on to w jaki sposób komunikujemy się w naszej codziennej pracy?.

O projekcie Ansible

Będąc wynikiem dwuletniej pracy opartej na dogłębnym badaniu wymagań i preferencji użytkownika, Projekt Ansible jest platformą komunikacji i współpracy następnej generacji stworzoną przez Siemens Enterprise Communications. Opracowany we współpracy z firmą frog?, Projekt Ansible jest pierwszą platformą dostarczającą wyjątkowego jednookienkowego doświadczenia [?single pane of glass?], mającą zastosowanie praktycznie w każdym urządzeniu i wychodzącą poza ramy założeń, łączącą każdy kanał, włączając oprogramowanie społecznościowe, aplikacje biznesowe, video, tekstowe, statystykę oraz tradycyjną komunikację głosową. Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.ProjectAnsible.com

O Unify

Unify ? znany jako Siemens Enterprise Communications ? jest jednym z wiodących na świecie dostawców rozwiązań umożliwiających efektywną komunikację. Nasze rozwiązania integrują sieci, urządzenia i aplikacje w jedną łatwą w obsłudze platformę, która umożliwia zespołom wartościowe konwersacje. Rezultatem jest zmiana sposobu komunikacji i współpracy w przedsiębiorstwie, wzmocnienie wspólnego wysiłku, pobudzenie aktywności firmy i zwiększenie jej wydajności. Unify opiera się na dziedzictwie Siemens AG: produktach, innowacji, otwartych standardach i bezpieczeństwie wdrażanych w celu zapewnienia zintegrowanych rozwiązań komunikacyjnych dla około 75 procent firm znajdujących się na liście Global 500. Unify jest spółką joint venture The Gores Groupi Siemens AG.

 

###

Niniejsza informacja prasowa zawiera wypowiedzi prognozujące oparte na przekonaniach kierownictwa Unify. Słowa "przewidywać", "wierzyć", "szacować", "prognozować", "oczekiwać", "zamierzać", "planować", "powinno" i "projekt" są używane do identyfikacji wypowiedzi prognozujących. Stwierdzenia takie odzwierciedlają aktualny pogląd Spółki w odniesieniu do przyszłych wydarzeń i podlegają czynnikom ryzyka i niepewności. Wiele czynników może spowodować, że rzeczywiste wyniki będą się znacznie różnić. Różnice mogą wynikać między innymi ze zmiany ogólnych warunków ekonomicznych i biznesowych, zmian kursów walut i stóp procentowych, wprowadzenia konkurencyjnych produktów, braku akceptacji nowych produktów lub usług oraz zmian w strategii biznesowej. Rzeczywiste wyniki mogą różnić się od przedstawionych tutaj. Unify nie zamierza podejmować żadnych zobowiązań dotyczących aktualizacji tych wybiegających w przyszłość oświadczeń.

Dodatkowe źródła:

Twitter: http://www.twitter.com/UnifyCo

Facebook:: https://www.facebook.com/SiemensEnterpriseCommunicationsGroupOfficial

LinkedIn: http://linkedin.com/company/UnifyCo

Google+: https://plus.google.com/111071689459694265451/posts

YouTube: http://www.youtube.com/user/UnifyCo

Unify blog ? http://blog.unify.com 

Źródło Siemens Enterprise Communications. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy