Wiadomości Branżowe

Kup 5 w cenie 3 – promocja żarówek Samsung LED

Samsung Electronics razem z siecią LEROY MERLIN POLSKA przygotowali specjalną promocję dla konsumentów, którzy chcieliby wymienić tradycyjne żarówki na oświetlenie LED. Każdy klient, który w dniach 15 października – 2 listopada br. zakupi trzy żarówki Samsung LED, dwie otrzyma dodatkowo w prezencie.Promocja Kup 5 w cenie 3 jest dedykowana konsumentom,

Samsung Electronics razem z siecią LEROY MERLIN POLSKA przygotowali specjalną promocję dla konsumentów, którzy chcieliby wymienić tradycyjne żarówki na oświetlenie LED. Każdy klient, który w dniach 15 października ? 2 listopada br. zakupi trzy żarówki Samsung LED, dwie otrzyma dodatkowo w prezencie.

Promocja Kup 5 w cenie 3 jest dedykowana konsumentom, którzy chcieliby obniżyć rachunki za prąd w swoim gospodarstwie domowym. Wymieniając tradycyjne oświetlenie na żarówki Samsung LED, np. z serii Essential można oszczędzić nawet do 90% energii*. Każdy klient, który w okresie 15 października ? 2 listopada br. kupi 3 dowolne żarówki Samsung LED w jednym ze sklepów LEROY MERLIN na terenie całego kraju, otrzyma prezent w postaci dwóch dodatkowych żarówek gratis. Prezent będzie do odebrania w punktach informacyjnych LEROY MERLIN na podstawie dowodu zakupu.

Kampania promocyjna jest widoczna w punktach sprzedaży ? materiały POS wyeksponowane są w sklepach LEROY MERLIN. Dodatkowo, działania promocyjne są wspierane poprzez ogólnopolską reklamą radiową (m.in. Eska Rock; Antyradio oraz RMF FM) i w Internecie.

Kreację przygotowała agencja Cheil, za działania public relations odpowiada agencja Havas PR Warsaw. Kampanię w mediach zaplanował i realizuje Organizator, sieć hipermarketów Leroy Merlin.

Pełny regulamin promocji dostępny jest w punktach informacyjnych LEROY MERLIN oraz znajduje się na stronie: www.led.samsung.pl.

 *Klasa efektywności żarówek objętych promocją: A, w wybranych modelach A+.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył
A to już wiesz?  Olimpiada w Londynie sprzyja mobilnej pracy?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy