Radio

MONOPRICE Monolith THX® AAA™

MONOPRICE Monolith THX® AAA™ – Najnowsza technologia w przyzwoitej cenie – Monoprice Monolith THX® AAA to wzmacniacz z certyfikatem THX o mocy niemal 4 Watt

MONOPRICE Monolith THX® AAA™
– Najnowsza technologia w przyzwoitej cenie –
Monoprice Monolith THX® AAA to wzmacniacz z certyfikatem THX o mocy niemal 4 Watt

Monoprice Monolith THX® AAA to wzmacniacz słuchawkowy, który wykorzystuje najnowocześniejszą technologię, aby wydobyć to, co najlepsze w słuchawkach. Dzięki trzem różnym ustawieniom wzmocnienia, odsłuch nawet na najbardziej wymagających słuchawkach, czy czułych IEM’ach, jest zoptymalizowany i nie stanowi już problemu. Monolith THX® AAA idzie w tej kwestii jeszcze dalej, a mianowicie posiada trzy różne ustawienia podbicia częstotliwości, dzięki czemu użytkownik może ustawić różny, właściwy dla danych słuchawek poziom odsłuchu.

Zastosowana w nim najbardziej linearna technologia dla wzmacniaczy – THX® AAA™ 887 (Achromatic Audio Amplifier), zapewnia bezkompromisowy dźwięk, przy nieskończenie niskim poziomie szumów i zniekształceń oraz niezwykle niski pobór energii.

Monoprice Monolith THX AAA został wyposażony w dwa moduły wzmacniacza THX AAA™ 887 dla najlepszego w swojej klasie wzmocnienia, zapewniający wyjątkowe doznania muzyczne oraz nieszablonowej, większej sceny dźwiękowej. Wzmacniacz ten powstał z myślą o najlepszej reprodukcji muzyki.

Wiele wejść i wyjść, w tym zbalansowane, niezbalansowane i cyfrowe, zapewnia wiele sposobów na podłączenie urządzeń audio bez konieczność stosowania przejściówek
Cena sugerowana wzmacniacza Monoprice Monolith THX® AAA™ w Polsce wynosi 1699 zł brutto. Monolith THX® AAA™ jest dostępny do zakupu w wybranych sklepach oraz do odsłuchu i przetestowania w sklepach MP3Store.

Specyfikacja:

Wejścia analogowe:
– 1x pozłacane stereo 3-stykowe XLR,
– 1x pozłacane stereo RCA,
Wyjścia:
– 1x pozłacane TRS 1/4 “(6,35 mm),
– 1x pozłacane TRS 3,5 mm,
– 1x pozłacane 4-stykowy zbalansowany XLR,
– 1x pozłacane stereo RCA pass-through,
Pasma przenoszenia:
– Zbalansowane: 20 Hz ~ 20 kHz + 0,01 dB / -0,03 dB,
– Single-ended : 10 Hz ~ 50 kHz + 0,05 dB / -0,15 dB,
Impedancja wejściowa: 50 kiloomów,
Materiał obudowy: Wysokiej jakości aluminium frezowane CNC z anodowanym na czarno
wykończeniem.
Moc wejściowa: 24V DC,
Wymiary: 221 x 198 x 51 mm.

Dystrybutor
MIP
www.mip.bz

Strona produktowa
www.monoprice.com

Kontakt dla prasy
[email protected]

O Monoprice
Firma Monoprice od początku swojej działalności, czyli od momentu założenia w 2002 roku, stawiała na spełnianie oczekiwań klientów w możliwie jak najlepszej cenie w stosunku do możliwości, zachowując jednocześnie możliwie najwyższą jakość. W ten sposób bardzo szybko ugruntowała sobie pozycję lidera na rynku e-commerce aby w 18lat później oferować już ponad 7000 produktów zarówno na rynek konsumencki jak i profesjonalny. Monoprice jest firmą innowacyjną, nieustanie szukającą nowych rozwiązań, aby móc sprostać coraz to nowszym wymaganiom klientów. Podpatrując liderów w swoich kategoriach oraz obserwując trendy rynkowe, niemal w każdej kategorii asortymentu znajdziemy produkty oferujące najnowsze rozwiązania technologiczne. Wygląda na to, że udaje się jej to doskonale, co widać po bardzo dobrych opiniach użytkowników i recenzentów.

O dystrybutorze
Firma MIP istnieje od 2002 roku. Jest wyłącznym dystrybutorem produktów marek iRiver, Fostex, Astell&Kern, Cowon, Auralic, Furutech-ADL, FiiO, SoundMAGIC, MrSpeakers by Dan Clark Audio, Phiaton, Takstar, Ultrasone, Divoom, Campfire Audio, WooAudio, SMSL, IEAST, AudioEngine, Monoprice i wielu innych. Od 2004 roku działa także należąca do MIP sieć sklepów MP3Store oferująca wysokiej jakości przenośne urządzenia multimedialne i akcesoria. We wszystkich sklepach stacjonarnych klienci mają możliwość wygodnego przetestowania bogatej gamy odtwarzaczy audio, słuchawek, wzmacniaczy, głośników oraz akcesoriów. MP3Store to także sklep internetowy oraz największe internetowe źródło informacji na temat przenośnego sprzętu multimedialnego w Polsce w postaci forum MP3Store liczącego ponad 60 tysięcy użytkowników.

0 0 vote
Article Rating

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x